ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Aktuál Trend Kft.

Jártas vagy az építőiparban? Ismered a gipszkarton-szerelés fortélyait? És még vezetői tapasztalatod is van?
Akkor jelentkezz hozzánk

ÉPÍTÉSVEZETŐNEK!

Az AKTUÁL-TREND Építőipari Kft. 15 éves szakmai múlttal rendelkező, jelenleg 20 főt foglalkoztató vállalkozás. Fő tevékenységünk a gipszkarton és álmennyezet rendszerek kivitelezése.
Budapesti és vidéki munkák lebonyolítására, valamint 20 fő gipszkarton-szerelő és alvállalkozó irányítására keresünk középvezetői kollégát.

Feladatai:

  • Kivitelezések önálló irányítása
  •  Alkalmazottak és alvállalkozók koordinálása
  •  Minőségellenőrzés
  •  Elszámolások, felmérések elkészítése
  •  Kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum 5 év kivitelezői gyakorlat
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Saját autó (a próbaidő tartamára)

Kínálunk:

  • Piacképes jövedelem (fix bér és évi 2 bónusz lehetősége)
  •  Fejlődési, előrelépési lehetőség
  •  Rugalmas munkaidő
  •  Szakmai képzések
  •  Mobiltelefon, céges telefon
  •  Próbaidő után (60 nap) céges autó

Célunk a minőségi, problémamentes kivitelezések lebonyolítása határidők betartása mellett, ezért a legfontosabb követelmény az építésvezetővel szemben a szakma alapos ismerete, jó szervezőkészség, határozottság, csapatszellem.

Magadra ismertél?
Küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével a hr@trendepiteszet.hu e-mail címre. Tárgy: Építésvezető

Bővebb információkért kattints a honlapunkra: www.trendepiteszet.hu