RAKTÁROS

  • Teljes munkaidő
  • Gödöllő

EMT Hungária Kft.

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres

RAKTÁROS
munkatársat.

Feladatok:

  • Anyagbeérkeztetések, összekészítések elvégzése,
  • Teherautók le- és felrakodása,
  • Termelés felé szükséges alapanyagok, alkatrészek és csomagolóanyagok biztosítása és előkészítése,
  • Készlet- és a készárunyilvántartáshoz kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása,
  • Alapanyag-, késztermék- és hulladékszállítás elvégzése,
  • Folyamatos készletellenőrzés végzése, a készlet valós meglétéért való felelőségvállalás,
  • Rend, tisztaság fenntartása.

Elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Középiskolai végzettség,
  • Érvényes targoncavezetői engedély (3324 és 3312, OKJ: 315820600103105), biztos targoncavezetői gyakorlattal,
  • Felelősségtudat, megbízhatóság,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • Két műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • „C” kategóriás jogosítvány GKI kártyával.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye: Gödöllő, Kőrösi Csoma S. u. 21.

Jelentkezéseket a Eva.GYIMESI@maike-automotive.com e-mail címre várjuk.