SZOCIÁLIS MUNKÁS

Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

Az Ökumenikus Segélyszervezet Szociális és Fejlesztő Központ Orosháza állást hirdet SZOCIÁLIS MUNKÁS munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama: hosszú távú alkalmazás

Munkavégzés helye: Orosháza központtal Dél – alföldi régió területe

Feladatok:
• Dél – alföldi régióban működő krízisambulancia szakmai feladataiban részvétel: kapcsolati erőszak áldozatainak nyújtott segítő szolgáltatások, szakemberek számára konzultációk, szakmai egyeztető fórumok, workshopok szervezése, hálózatépítés, társadalmi szemléletformáló és prevenciós programok
• Egyéni és csoportos tanácsadás szervezése és nyújtása kapcsolati erőszak áldozatai számára
• Esetkezelés (szociális munka kapcsolati erőszak áldozataival)
• Ellátórendszerrel, szakmai szervezetekkel való együttműködés
• Szakmai és pályázati adminisztráció elkészítése
• Megkeresések fogadása, kapcsolattartás az ügyfelekkel

Mit kínálunk?
• Bérezés megegyezés szerint
• Rugalmas munkaidő
• Szükség esetén munkába járás költségének térítése

Elvárások:
• felsőfokú végzettség segítői területen (szociális munkás, pszichológus, mentálhigiénés szakember stb.)
• kapcsolati erőszak áldozataival végzett segítői munka tapasztalat
• szociális ellátórendszer, kiemelten a jelzőrendszer működésének ismerete
• együttműködési készség más területek képviselőivel (rendőrség, egészségügy, oktatás stb.)
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• önálló munkavégzésre való képesség
• felhasználói szintű számítógép ismeret
• büntetlen előélet
• B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat

Előny:
• szociális fejlesztő projektek megvalósításában való részvétel
• tapasztalat projektek szakmai és pénzügyi koordinációjában

Benyújtandó iratok, igazolások:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz;
• motivációs levél;
• végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
• A motivációs levélben kérjük a bérigény megjelölését!

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2018.01.01

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2018. 11.30

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „szociális munkás-Orosháza” megjelölésével.