Területi képviselő – Békés megye

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttér rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság békés megyei területére keresi új munkatársát, csapata bővítése céljából

munkakörbe

Az Ön feladata:
·      Termékeink aktív értékesítése
·      Vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
·      Új partnerek felkutatása és megnyerése
·      Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése
·      A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
·      A cég hatékony képviselete
Az Ön profilja:
·      Több éves, vendéglátásban szerzett tapasztalat
·      Komoly szakmai érdeklődés a gasztronómia iránt
·      Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség
·      Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés
·      Erős értékesítési és értékteremtési beállítottság
·      Gyulai, békéscsabai vagy környéki lakhely
·      „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előnyt jelent:
·      Szakács végzettség, több éves séf munkakörben szerzett tapasztalat
·      Értékesítési folyamatok ismerete
·      Értékesítési tapasztalat
Amit kínálunk:
·      Szabad hétvégék, kiszámítható munkaidő
·      Versenyképes, bejelentett jövedelem, bruttó 451.000,- Ft-tól
·      Céges autó, tablet, mobiltelefon
·      Egy piacvezető, innovatív cég biztonsága
·      Önálló munkavégzés, változatos munkakör
·      Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a szabovivien@matusz-vad.hue-mailcímre.