Áruszállító munkatárs C kategóriás jogosítvánnyal – Budapest

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Matusz-Vad Zrt.

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott, friss
termékeket forgalmazó, élelmiszer-kereskedelmi vállalata, budapesti telephelyére munkatársat keres

áruszállító munkatársat C kategóriás jogosítvánnyal,

Budapestről vidékre történő áruszállításra.

Elvárások:
– áruterítői tapasztalat
– C kategóriás jogosítvány és GKI kártya
– kikérhető erkölcsi bizonyítvány
– középfokú végzettség
– budapesti lakóhely
– jó problémamegoldó képesség
– jó tájékozódó képesség
– teherbírás, jó fizikum (az áru lepakolását az áruszállító végzi)
– budapesti, vagy környéki lakhely

Előnyt jelent:
– helyismeret
– élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat
– alapfokú műszaki ismeretek
– azonnali kezdés

Feladatok:
– áruszállítás Magyarország területén, Budapesten belül és vidékre is
– kis- és nagyautós áruszállítás egyaránt (3,5 tonna és 5,5-7,5 tonnás össztömegű autókkal)
– reklamációkezelés
– nem slepptúrás kiszállítás
– értékesítés támogatás

Amit kínálunk:
– versenyképes bérezés (teljes bejelentés, bérezés bruttó 345.000,- Ft-451.000,- Ft)
– stabil háttér egy folyamatosan fejlődő vállalatnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.