Áruszállító munkatársat C kategóriás jogosítvánnyal

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Matusz-Vad Zrt.

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott, friss termékeket forgalmazó, élelmiszer-kereskedelmi vállalata, budapesti telephelyére keres

áruszállító munkatársat C kategóriás jogosítvánnyal

Budapestről vidékre történő áruszállításra.

Elvárások:

–        áruterítői tapasztalat

–        C kategóriás jogosítvány és GKI kártya

–        kikérhető erkölcsi bizonyítvány

–        középfokú végzettség

–        budapesti lakóhely

–        jó problémamegoldó képesség

–        jó tájékozódó képesség

–        teherbírás, jó fizikum (az áru lepakolását az áruszállító végzi)

–        budapesti, vagy környéki lakhely

Előnyt jelent:

–        helyismeret

–        élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat

–        alapfokú műszaki ismeretek

–        azonnali kezdés

Feladatok:

–        áruszállítás Magyarország területén, Budapesten belül és vidékre is

–        kis- és nagyautós áruszállítás egyaránt (3,5 tonna és 5,5-7,5 tonnás össztömegű autókkal)

–        reklamációkezelés

–        nem slepptúrás kiszállítás

–        értékesítés támogatás

Amit kínálunk:

–        versenyképes bérezés (teljes bejelentés, bérezés bruttó 345.000,- Ft-451.000,- Ft)

–        stabil háttér egy folyamatosan fejlődő vállalatnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.