Beszerző, irodai munkatárs – vendéglátásban szerzett tapasztalattal (séf, szakács, felszolgáló)

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata Beszerzési csapata bővítése céljából munkatársat keres
munkakörbe
Az Ön profilja:
–       vendéglátásban szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat (séf, szakács, felszolgáló, üzletvezető munkakörben)
–       gasztronómiai, élelmiszeripari ismeretek
–       tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (beszállítóinkkal a tárgyalások egy része angol nyelven zajlik)
–       kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés
–       dinamikus, önálló munkavégzés
–       eredményorientáltság
–       rendszerszemlélet
–       felhasználói szintű számítógépes ismeretek
–       budapesti (környéki) lakhely
–       B kategóriás jogosítvány

Az Ön feladata:
–       új gyártók, forgalmazók, termékek felkutatása
–       ártárgyalások folytatása
–       beszerzések, rendelések és beszállítások koordinálása
–       az aktuálisan szükséges árukészlet biztosítása, folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal

Munkavégzés helye:
–       Budapest, X. kerület

Amit kínálunk:
–       versenyképes jövedelem, bruttó 451.000,- Ft
–       irodai munkavégzés, kiszámítható (napi 8 és fél órás) munkaidő, szabad hétvégék
–       fejlődési, tanulási lehetőség
–       változatos munkakör egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
–       fiatalos csapat
–       egy piacvezető cég biztonsága

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezését önéletrajz kíséretében küldje a hr@matusz-vad.hu e-mailcímre.