Eladó-pénztáros-Budapest

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság keresi új munkatársát budapesti, 10. kerületi telephelyére

Eladó-pénztáros
munkakörbe

Az Ön feladata:
– Vásárlók kiszolgálása, tanácsadás, segítségnyújtás
– Aktív értékesítés, termékajánlás
– Számlázás, pénztárkezelés
– Árurendelés
– Áruátvétel
– Árukihelyezés, „polckép” kialakítása, fagyasztott áru pakolása hűtőkamrába, hűtőkbe kihelyezése
– Termékszavatossági idők ellenőrzése

Az Ön profilja:
– Középfokú (szakirányú) végzettség
– Eladói munkakörben szerzett tapasztalat
– Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
– Megbízhatóság, kikérhető erkölcsi bizonyítvány
– Jó kommunikációs és együttműködési készség
– Lendületes, dinamikus munkavégzés
– Jó fizikum (árupakoláshoz szükséges)
– Gasztronómia iránti érdeklődés

Munkaidő:
– Hétfőtől péntekig 8:00-16:00
– Minden második szombaton 8:00-12:00, mely munkaidő hétközben kiadásra kerül

Előnyt jelent:
– Fagyasztott és friss húsok, húsipar ismerete

Munkavégzés helye:
– Budapest, X. kerület

Amit kínálunk:
– Hosszú távú munkalehetőség
– Biztos, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
– Egy piacvezető cég biztonsága

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.