Eladó-pénztáros

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság keresi új munkatársát budapesti, 10. kerületi telephelyére

munkakörbe

Az Ön feladata:

–        Vásárlók kiszolgálása, tanácsadás, segítségnyújtás

–        Aktív értékesítés, termékajánlás

–        Számlázás, pénztárkezelés

–        Árurendelés

–        Áruátvétel

–        Árukihelyezés, „polckép” kialakítása, fagyasztott áru pakolása hűtőkamrába, hűtőkbe kihelyezése

–        Termék szavatossági idők ellenőrzése

Az Ön profilja:

–        Középfokú (szakirányú) végzettség

–        Eladói munkakörben szerzett tapasztalat

–        Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

–        Megbízhatóság, kikérhető erkölcsi bizonyítvány

–        Jó kommunikációs és együttműködési készség

–        Lendületes, dinamikus munkavégzés

–        Jó fizikum (árupakoláshoz szükséges)

–        Gasztronómia iránti érdeklődés

Előnyt jelent:

–        Fagyasztott és friss húsok, húsipar ismerete

Munkavégzés helye:

–        Budapest, X. kerület

Amit kínálunk:

–        Hosszú távú munkalehetőség

–        Biztos, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

–        Egy piacvezető cég biztonsága

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.