Hűtőgép szerelő-karbantartó, kiemelkedő bérezés: br. 421.000,- Ft, azaz nettó 280 000 Ft – Budapest

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság budapesti, X. kerületi telephelyére keresi új munkatársát

Hűtőgép szerelő-karbantartó, kiemelkedő bérezés: br. 421.000,- Ft, azaz nettó 280 000 Ft
munkakörbe

Az Ön feladata:
·       munkavégzés a teljes telephely területén (friss, fagyos raktár, mintabolt, irodák, bemutató konyha) és a telephelyen kívül,
·       teherautóink (3,5 t, 5,5 t, 7,5 t) hűtőegységeinek szerelése, karbantartása,
·       villanyszerelési feladatok ellátása,
·       javítási munkálatok, karbantartói feladatok.

Az Ön profilja:
·       hűtőgép szerelői képesítés
·       hűtőgépészeti ismeretek/tapasztalat
·       villanyszerelői képesítés
·       villanyszerelői tapasztalat
·       karbantartói tapasztalat
·       pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges)
·       fiatalos lendület, önállóság

Előnyt jelent:
·       energetikai ismeretek/tapasztalat
·       azonnali kezdés

Amit kínálunk:
·       kiemelkedő bérezés: br. 421.000,- Ft, azaz nettó 280 000 Ft
·       hosszú távú, biztos munkahely
·       változatos feladatkör
·       önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:
·       Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje el a hr@matusz-vad.hu címre.