Mintabolti raktáros – Budapest

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság, budapesti csapata bővítés céljából keresi munkatársát

Mintabolti raktáros
munkakörbe

Az Ön feladata:
fagyasztott áru pakolása hűtőkamrába (-18 C), hűtőkbe kihelyezése,
vásárlók kiszolgálása, tanácsadás, segítségnyújtás,
aktív értékesítés, termékajánlás,
számlázás, pénztárkezelés,
árurendelés,
áruátvétel,
árukihelyezés,
termék szavatossági idők ellenőrzése.

Az Ön profilja:
budapesti vagy Budapest környéki lakhely,
nagyfokú teherbírás,
pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges),
fiatalos lendület,
eladói munkakörben szerzett tapasztalat,
erős felhasználói szintű számítógépes ismeret,
jó kommunikációs és együttműködési készség,
gasztronómia iránti érdeklődés.

Munkaidő:
hétfőtől péntekig 8:00-16:00
minden második szombaton 8:00-12:00, mely munkaidő hétközben kiadásra kerül

Előnyt jelent:
fagyasztott és friss húsok, húsipar ismerete,
szakirányú végzettség,
azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:
hosszú távú munkalehetőség,
biztos, folyamatosan fejlődő vállalati háttér,
egy piacvezető cég biztonsága.

Munkavégzés helye:
         Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.