Műszaki ügyintéző/karbantartó

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság budapesti, X. kerületi telephelyére keresi új munkatársát csapata bővítése céljából

munkakörbe

Az Ön feladata:

·       Munkavégzés a teljes telephely területén (friss, fagyos raktár, mintabolt, irodák, bemutató konyha)

·       Műszaki beszerzések

·       Beruházások ellenőrzése, elvégzett munkák szakmai átvétele

·       Szervizeltetés, partnerekkel való kapcsolattartás

·       Javítási munkálatok, szükség esetén kisebb karbantartói feladatok ellátása

Az Ön profilja:

·       Középfokú gépészeti végzettség

·       Gépészeti tapasztalat

·       Karbantartói, telephely üzemeltetési tapasztalat

·       Pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges)

·       Önállóság, határozott fellépés

·       Együttműködési képesség, csapatmunkára való hajlandóság

·       Dinamikus munkavégzés

Előnyt jelent:

·       Energetikai ismeretek/tapasztalat

·       Hűtőgépészeti ismeretek/tapasztalat

·       Villanyszerelési ismeretek

·       Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

·       Hosszú távú, biztos munkahely

·       Folyamatos kihívások, változatos feladatkör

Munkavégzés helye:

·              Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje el a hr@matusz-vad.hu címre.