Műszaki ügyintéző

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság budapesti, X. kerületi telephelyére keresi új munkatársát csapata bővítése céljából

munkakörbe

Az Ön feladata:
·       Munkavégzés a teljes telephely területén (friss, fagyos raktár, mintabolt, irodák, bemutató konyha)
·       Műszaki beszerzések, beruházások ellenőrzése, elvégzett munkák szakmai átvétele
·       Szervizeltetés, partnerekkel való kapcsolattartás
·       Javítási munkálatok, szükség esetén kisebb karbantartói feladatok ellátása

Az Ön profilja:
·       Középfokú gépészeti végzettség
·       Gépészeti tapasztalat
·       Karbantartói, telephely üzemeltetési tapasztalat
·       Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
·       Pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges)
·       Önállóság, határozott fellépés
·       Együttműködési képesség, csapatmunkára való hajlandóság
·       Dinamikus munkavégzés

Előnyt jelent:
·       Energetikai ismeretek/tapasztalat
·       Hűtőgépészeti ismeretek/tapasztalat
·       Villanyszerelési ismeretek
·       Azonnali kezdés

Amit kínálunk:
·       Hosszú távú, biztos munkahely
·       Folyamatos kihívások, változatos feladatkör

Munkavégzés helye:
·             Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje el a hr@matusz-vad.hu címre.