Raktáros (állandó nappali) – Budapest

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság, budapesti csapata bővítés céljából keresi munkatársát

Raktáros (állandó nappali)

munkakörbe

Az Ön feladata:

  • munkavégzés a friss (0-4 fok) és a fagyasztott térben (-18 fok),
  •  beérkezett áru le- és felszedése, azonosítóval való ellátása,
  • áru továbbítása a kijelölt tárolási helyre, raktáron belüli gépi anyagmozgatás,
  • szállításra váró áruk előkészítése,
  • kézi- és gépi anyagmozgatás.

Az Ön profilja:

  • budapesti vagy Budapest környéki lakhely,
  • nagyfokú teherbírás,
  • pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges),
  • fiatalos lendület,
  • raktári tapasztalat (élelmiszerraktár),
  • érvényes targoncavezetői engedély és targoncavezetői tapasztalat előnyt jelent,
  • azonnali kezdés előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.