Értékesítési asszisztens (call-center) munkatárs

  • Teljes munkaidő
  • Győr

Matusz-Vad Zrt.

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott és friss terméket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata, Telesales csapata bővítése céljából,

Értékesítési asszisztens (call-center) munkatársat

keres győri munkavégzésre.

Elvárások:
–       Középfokú végzettség
–       Kiváló kommunikációs képesség
–       Lendületes, dinamikus munkavégzés
–       Kiegyensúlyozott, agilis személyiség
–       Magas szintű stressztűrő képesség
–       Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
–       Változó munkaidő vállalása, munkaidő: hétfőtől vasárnapig: 8-22 óráig, ezen belül heti 5 napot és napi 8 órát kell dolgozni
–       Győri, Győr környéki lakhely

Előnyt jelent:
–       Értékesítésben/telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
–       Irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat
–       Gasztronómiai ismeretek

Feladatok:
–       A munkavégzés 90 %-a telefonos kapcsolattartás: bejövő hívások fogadása, megrendelések rögzítése, reklamációkezelés, meglévő partnerekkel kapcsolattartás
–       Adminisztratív jellegű feladatok

Amit kínálunk:
–       Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, piacvezető cégnél
–       Versenyképes, motiváló bérezés
–       Betanulás után heti 3-4 napban otthonról is végezhető a munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezését önéletrajz kíséretében küldje a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.