Német nyelvű értékesítési asszisztens (call-center) munkatárs Győr

  • Teljes munkaidő
  • Győr

Matusz-Vad Zrt.

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott és friss árut értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata,

Német nyelvű értékesítési asszisztens (call-center) munkatársat

győri irodájába.

Elvárások:
·      minimum középfokú végzettség
·      erős, szóban is aktív, legalább középfokú, társalgási német nyelvtudás
·      kiváló kommunikációs készség (a munkavégzés 70 %-a telefonos kapcsolattartás)
·      lendületes, dinamikus munkavégzés
·      kiegyensúlyozott, agilis személyiség
·      stressztűrő képesség
·      erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
·      munkaidő beosztás:
§  2 hét: hétfőtől péntekig: 8:30-17 óra irodai munkavégzés
§  1 hét: hétfőtől péntekig: 8:00- 16:30 irodai munkavégzés
§  1 hét ügyelet: hétfőtől péntekig: 12:00-20:00 otthoni munkavégzés
§ havi 1 hétvége telefonos ügyelet otthonról

Előnyt jelent:
·      értékesítésben/telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
·      irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat
·      gasztronómiai ismeretek
·      nagyfokú kreativitás
·      szlovák nyelvtudás

Feladatok:
·      aktív, meglévő ausztriai, német nyelven beszélő vevőkörrel való rendszeres, telefonos kapcsolattartás
·      rendelésfelvétel, telefonos termékajánlás, megrendelések rögzítése
·      adminisztratív jellegű feladatok

Amit kínálunk:
·      céges mobiltelefon, laptop, motiváló bérezés
·      fiatalos csapat
·      hosszú távú munkalehetőség
·      dinamikusan fejlődő, biztos, stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzzal a szabovivien@matusz-vad.hu e-mail címre.