Recepciós

  • Teljes munkaidő
  • Győr

Hotel Garzon Plaza

A négy csillagos Hotel Garzon Plaza recepciós munkatársat keres csapata bővítése céljából.

Feladatok:
– vendégek fogadása és utaztatása

– információszolgáltatás

– foglalások kezelése, ajánlatok készítése, nyomon követése
– számlázás, postázás, egyéb ügyintézési és adminisztrációs feladatok
– pénztárkezelés
– ad hoc problémák, feladatok megoldása

Elvárások:
– középfokú végzettség
– adminisztratív vagy recepciós munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
– középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– jó kommunikációs készség
– talpraesett, határozott, pozitív, pörgős személyiség

-önálló munkavégzés
– kellemes megjelenés

Előnyt jelent:
– hotel recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
– idegenforgalmi végzettség
– német nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

-Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a hr@matusz-vad.hu e-mail címre.