Területi képviselő – Zala és Vas megye

Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttér rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság vas megyei területére keresi új munkatársát, csapata bővítése céljából

munkakörbe

Az Ön feladata:

·       Termékeink aktív értékesítése

·       Vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás

·       Új partnerek felkutatása és megnyerése

·       Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése

·       A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése

·       A cég hatékony képviselete

Az Ön profilja:

·       Több éves, vendéglátásban szerzett tapasztalat (séf, felszolgáló, vagy üzletvezető munkakörben)

·       Vendéglátóipari végzettség

·       Komoly szakmai érdeklődés a gasztronómia iránt

·       Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség

·       Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés

·       Erős értékesítési és értékteremtési beállítottság

·       Zalai vagy vas megyi lakhely

·       „B” kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Előnyt jelent:

·       Szakács végzettség, több éves séf munkakörben szerzett tapasztalat

·       Értékesítési folyamatok ismerete

·       Értékesítési tapasztalat

·       Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

·       Versenyképes jövedelem, céges telefon, tablet

·       Kezdetben (próbaidő alatt) saját autó használata teljes költségtérítés mellett, majd céges gépkocsi

·       Kiszámítható munkaidő, szabad esték és hétvégék

·       Egy piacvezető cég biztonság

·       Önálló munkavégzés, változatos munkakör

·       Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát küldje a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.