Belső ellenőr

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

·      A vezetés céljainak támogatása, ellenőrzési tevékenységének segítése

·      A szervezeti egységek szabályszerű működésének, munkavégzésének ellenőrzése

·      A vezetés döntéseinek, a szabályzatok végrehajtásának, a tevékenység gazdaságosságának, továbbá a pénzügyi fegyelem betartásának ellenőrzése

·      A vizsgált folyamatokkal kapcsolatosan megállapítások, következtetések, javaslatok megfogalmazása

·      A belső ellenőrzési jelentések alapján megtett intézkedések nyilvántartása, nyomon követése

·      Éves belsőellenőrzési terv összeállítása

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

·      Felsőfokú végzettség

·      Hasonló munkakörben eltöltött legalább 2 év szakmai tapasztalat

·      Hatályos törvények/jogszabályok/előírások ismerete

Felhasználói szintű számítógépes ismeret
·      Precizitás

·      Határozottság, problémafelismerő és megoldó készség

·      Önálló munkavégzésre való

Ajánlatunk:

·      Stabil háttér

·      Béren kívüli juttatások

·      Kellemes munkahelyi környezet

A munkavégzés helye:

Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2017. december 20.