Diszpécser

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Diszpécser
A leendő munkatárs feladatai:

·       A rendelkezésre álló adatok és fogyasztási tapasztalatok alapján dönt a szükséges üzemeltetési, vízkormányzási beavatkozásokról.
·       Összehangolja a víztermelő telepekről kitermelt vízmennyiségeket a vízvásárlással, és irányítja az átemelő telepek üzemét.
·       Fogadja és regisztrálja a hiba bejelentéseket és intézkedik az észlelt hibák elhárításáról.
·       A monitoring rendszer hibajelzéseit észlelve intézkedik a hiba elhárításáról.
·       Vezeték szakaszok kizárása esetén intézkedik a kizárt terület vízigényének biztosításáról lajt kocsival.
·       Tájékoztatást ad, kapcsolatot tart a hibaelhárításban érintett szervekkel, társaságokkal.
·       Koordinálja, és irányítja a berendelt készenléti dolgozók munkáját.
·       Tájékoztatást, és felvilágosítást ad a fogyasztók részére az ügyfélszolgálat időpontjáról, helyéről, és az ügyintézés lehetőségeiről.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:
·       Szakirányú technikumi végzettség (vízgazdálkodás vagy gépgyártás technikus)
·       5 év szakmai tapasztalat
·       Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
·       Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
·       Terhelhetőség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
·      Szakirányú műszaki felsőfokú végzettség
·      1 év vezetői tapasztalat

Ajánlatunk:
·      Stabil háttér
·      Béren kívüli juttatások
·      Kihívást jelentő munkakör
·      Szakmai fejlődési lehetőség

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzcsatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésévelaz mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk2018. december 12-ig.