Fogyasztóvédelmi referens és kommunikációs munkatárs

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

A Miskolci Városgazda Nonprofit kft. fogyasztókat érintő tevékenységeinek nyomon követése, a társasághoz kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása
Részvétel a szervezet belső kommunikációs folyamatainak, stratégiájának kialakításában
Belső kommunikációs projektek koordinálása, kapcsolódó akciótervek készítése
Az információáramlás biztosítása a munkavállalók irányába, belső kommunikációs tartalmak szerkesztése, kiküldése
Online és offline tartalomgyártás, social media management, intranet oldal szerkesztése
Részvétel belső kommunikációs eszközök bevezetésében
Kapcsolattartás szakterületekkel, partnerekkel
Fogyasztókat érintő tevékenységek figyelemmel kísérése
Az alkalmazottak fogyasztóvédelmi szemléletének erősítése, a fogyasztóvédelmi szabályok elmélyítését célzó képzések rendszeres szervezése
Fogyasztóvédelmi hatósággal, békéltető testületekkel, valamint egyéb fogyasztóvédelmi feladatokat ellátó állami szervekkel való kapcsolattartás
A közérdekű adatok összegyűjtése, folyamatos aktualizálása valamint a szervezet honlapján és egyéb előírt fórumokon való közzététele

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

Felsőfokú végzettség, fogyasztóvédelmi referens képesítés
1 év hasonló szakmai területen szerzett tapasztalat
Önálló, pontos proaktív munkavégzés
Felelősségtudat, megbízhatóság
Problémafelismerő és megoldó készség
Rendszerszemléletű gondolkodás, terhelhetőség

Ajánlatunk:

Stabil háttér
Kellemes munkahelyi környezet
Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. május 5.- ig.