HR Ügyintéző

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding vállalatcsoport Miskolc város gazdasági életének meghatározó szereplője, a város egyik legnagyobb foglalkoztatója. A vállalatcsoport tulajdonosa, a Miskolc Holding Zrt.munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
·     Részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatok támogatásában
·     Munkaügyi adminisztráció (a munkavállalói be-és kiléptetések ügyintézése)
·     Munkáltatói igazolások (munkaviszony, kereset igazolások) elkészítése
·     A munkavállalói személyi anyagok nyilvántartása, dokumentumok szkennelése, lefűzése
Dolgozói kafetéria nyilatkozatozás és dokumentálásában történő támogatás
·     TB nyilvántartások összegyűjtése, továbbítása és adatszolgáltatás
·     Közfoglalkoztatással és egyszerűsített foglalkoztatással kapcsolatos feladatok ellátása
·     Igénynek megfelelően listák, kimutatások, statisztikai jelentések készítése
·     Bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése
·     A tagvállalatoknál ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
·     A munkaügyi és a személyügyi folyamatokban való aktív részvétel
·     Egyéb HR adminisztratív feladatok ellátása

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

·     Középfokú végzettség
·     Minimum 2 év HR területen szerzett tapasztalat
·     Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
·     NEXON humánügyviteli rendszer ismerete előny
·     Precizitás
·     Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk:
·      Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
·      Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
·      Munkahely a belváros szívében
·      Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

Miskolc.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzcsatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésévela mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. szeptember 30-ig