Karbantartási koordinátor

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

·      Megszervezi és koordinálja a karbantartási feladatokat

·      Anyag – és raktár készletnyilvántartás naprakész vezetése, felhasználásának nyomon követése

·      Az elvégzett munkafolyamatok és rábízott munkaterületek ellenőrzése

·      Munkafolyamatokhoz szükséges dokumentáció elvégzése

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

Középfokú végzettség (műszaki vagy technikusi)
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Jó rendszerező képesség
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
B kategóriás jogosítvány (vezetői gyakorlat)
Felelősségteljes munkavégzés

Ajánlatunk:

·      Stabil háttér

·      Felelősségteljes munkakör

·      Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:

Miskolci Állatkert és Kultúrpark

Miskolc, Csanyik-völgy

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. december 7-ig.