Közlekedési mérnök

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
Jegyzői hatáskörbe tartozó hatósági eljárásokban való részvétel
Közúti közlekedéshez kapcsolódó engedélyezési, tervezési feladatok ellátása
Forgalomtechnikai és forgalomirányítási tervek elkészítésében valamint engedélyeztetésében történő közreműködés
Projektek szakmai előkészítése és megvalósításban való részvétel
Területéhez tartozó szerződések, beruházások szakmai előkészítése
Városüzemeltetéshez és közlekedéshez kapcsolódó, szakterületét érintő feladatok elvégzése, kapcsolattartás a városüzemeltetésben érintett intézményekkel, gazdasági társaságokkal
Közreműködés esetleges hatósági, városépítészeti és beruházás tevékenységben
Képviselői és lakossági bejelentések kivizsgálása, véleményezése ezek megoldásához kapcsolódó szakmai anyagok elkészítése, szükséges intézkedések megtétele

A pályázóval kapcsolatos elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség
B kategóriás jogosítvány
Legalább három éves releváns szakmai tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Nagyfokú precizitás és problémamegoldó készség
Önálló munkavégzési képesség

Előnyt jelent:
Legalább középfokú idegen nyelvismeret (angol, német)
Közútkezelői gyakorlat

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Változatos, kihívást jelentő feladatok
Igényes munkavégzési környezet
Lendületes csapat

Munkavégzés helye:
3525 Miskolc

Jelentkezéseketfényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2018. augusztus 29-ig.