Műszaki menedzser

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

·     Beruházások előkészítésében, lebonyolításában közreműködés műszaki területen.
(költségbecslések készítése, projektekhez kötődő műszaki tartalom meghatározások elkészítése, tervezői programok összeállítása, terv felülvizsgálat, szakmai javaslatok kidolgozása)
·     Kivitelezések műszaki ellenőrzése a releváns szakági kereteken belül.
·     Fejlesztésre javasolt területek szakági előkészítése, projekt költségbecslése
·     Közreműködés a projektmenedzsment munkájában
·     Pályázati anyagok előkészítése, készítése
·     Szakmérnöki tevékenység ellátása
·     A hatósági előírásoknak, engedélye, határidők, valamint a szerzések megtartásának folyamatos ellenőrzése

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

·      Felsőfokú műszaki végzettség
·      Minimum 5 év magasépítészet vagy épületgépészet szakterület beruházás – előkészítés, lebonyolítási tevékenységi területen szerzett szakmai tapasztalat.
·      Felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság megléte
·      Önálló munkavégzés
·     Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
·     Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
·     Rugalmasság, hatékony munkavégzés
·      Eredmény orientáltság

Ajánlatunk:

·      Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
·      Kellemes munkahelyi környezet
·      Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:
3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.
Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzcsatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésévela mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2018.10.7-ig.