Pénzügyi munkatárs

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az Miskolc Városi Közlekedési Zrt- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

·     A bérlet és menetdíjbevétel illetve üzemanyagkút havi bevételének egyeztetése
·     Bérlet és menetdíjbevétel adatok átvétele a Back Office rendszerből a Forrás SQL rendszerbe
·     Számlázási feladatok ellátása
·     Pénztárellenőri feladatok, kapcsolattartás a számlavezető bankkal és egyéb pénzintézetekkel
·     Banki forgalmi adatok kontírozása és rögzítése, napi banki utalások elküldése
·     Adott és kapott hitelek, lízingek, kölcsönök forgalmáról történő nyilvántartás vezetése, kiterhelt kamatok és egyéb költségekhez kapcsolódó ügyintézés és adatszolgáltatás ellátása
·     Költségvetési kötelezettség teljesítése, vonatkozó nyilvántartás vezetése
·     Havi vevői ÁFA egyeztetésében való közreműködés
·     Havi tagvállalati utalások előzetes egyeztetése, utalási csomag összeállítása
·     Heti, havi likviditási terv összeállítása, adatok szolgáltatása a pénzforgalmi kimutatás és pénzügyi elemzések elkészítéséhez

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

·     Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági terület)
·     Mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
·     5 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
·     Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
·     Proaktivitás
·     Teljesítmény-és célorientáció
·     Ügyfélközpontú szemlélet
·     Jógazda szemlélet

Ajánlatunk:

·      Stabil háttér
·      Szakmai fejlődési lehetőség
·      Béren kívüli juttatások

3527 Miskolc, Szondi György u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzcsatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. 08. 25- ig.