Pénzügyi munkatárs

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt. Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője, munkatársat keress az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

·      Szolgáltatási és értékesítési tevékenységre vonatkozó, kimenő számlák készítése.

·      Szolgáltatói számlák tartalmi és formai ellenőrzése- a szerződés feltételeknek és jogszabályoknak történő megfeleltetés érdekében.

·      A szállítói számlák igazoltatása, a megrendelések, teljesítésigazolások és kapcsolódó bizonylatok ellenőrzése.

·      Szerződés nyilvántartás vezetése, folyamatos karbantartása, rendszeresen ismétlődő számlázások teljességének ellenőrzése

·      Heti- havi likvidtervek összeállításában való részvétel.

·      Pénzügyi kötelességek, szállítói számlák esedékességének figyelése, utalási csomagterv összeállítása, banki utalások

·      Pénzügyi jelentések, banki adatszolgáltatások összeállítása a pénzügyi vezető koordinálásával.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

·      Középfokú gazdasági végzettség

·      Releváns szakmai területen szerzett 1-3 éves tapasztalat

·      Pénzügyi, adózási jogszabály ismerete

·      Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

·      Pontos, precíz munkavégzés

·      Stressz tűrő képesség

·      Kiváló együttműködési és kommunikációs készség

Ajánlatunk:

·      Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség

·      Kellemes munkahelyi környezet

·      Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Hunyadi u. 21.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 5-ig.