Számviteli szakértő

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

•                Anyag bevételezési számlák folyamatos egyeztetése

•                Készlet analitikai tételek főkönyvbe történő havi feladása

•                Anyagleltárak rögzítése, egyeztetése, a leltáreltérések könyvelése

•                Saját rezsis beruházások elszámolásának elkészítése, könyvelése FSQL rendszerben

•                Építőipari munkák költségeinek vezetése, adatszolgáltatás a számlázás és az építés és hibaelhárítási szervezet részére

•                Bérkifizetéssel kapcsolatos tételek egyeztetése, szükséges javítások elvégzése, könyvelése

•                Az OMB kifizetések és levonások könyvelése dolgozónként az FSQL rendszerben, tartozások egyeztetése

•                Kártérítési határozatok rögzítése, könyvelése az FSQL rendszerben

•                Havi, illetve negyedéves költségfelosztások, költségátvezetések elvégzése

•                Főkönyvi kartonok egyeztetése, téves rögzítések kiszűrése, helyesbítése

•                Az FSQL rendszerben rögzítendő tételekről vegyes feladások készítése, kontírozása, könyvelése

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

•                Felsőfokú, szakirányú gazdasági végzettség

•                Mérlegképes könyvelő végzettség

•                Adótanácsadó képesítés

•                2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

•                Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office programok)

•                Könyvviteli szolgáltatás végzésére jogosító vagy okleveles könyvvizsgálói regisztráció

•                Önállóság, pontosság, precizitás

•                Megbízhatóság, terhelhetőség

•                Rugalmasság

Ajánlatunk:

•                Stabil, hosszú távon biztonságot nyújtó munkahely

•                Kellemes irodai környezet

•                Kihívást jelentő munkakör

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 10-ig.