Vízmű gépész

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

·       Víztermelő, átemelő és nyomásfokozó létesítmények, gépészeti, elektromos, vízhálózati, víztechnológiai és kiegészítő berendezések, egységek összehangolt működtetése, kezelése, felügyelete.

·       Ivóvíztározó medencék üzemeltetése. A vízi létesítmények üzemi jellemzőiről, mért értékeiről, üzemeltetési eseményeiről jelentésadás, papíralapú és elektronikus adatrögzítés.

·       Távfelügyeleti rendszer információinak felhasználásával az ivóvízellátás folyamatos biztosítása, az energia és üzemelési menetrend betartása, a legjobb hatásfokú gépek, gépegységek megválasztásával.

·       A folyamatos vízminőség ellenőrző rendszer (Monitoring) üzemeltetése, az ivóvíz minőségének, klór tartalmának mérése, adatrögzítés. Az eredményektől függően beavatkozás az ivóvíztermelés és elosztás üzemébe.

·       Előforduló üzemzavarok elhárítása, a vízszolgáltatás mielőbbi visszaállítása, szükséges intézkedések megtétele.

·       A vízi létesítmények üzemi jellemzőinek, mért értékeinek, üzemeltetési eseményeinek összeállítása, dokumentálás elektronikus formában, jelentés készítés, tájékoztatás.

·       Ivóvíz medencék üzemeltetése, karbantartása, tisztítása.

·       Létesítmények, műtárgyak és környezetük tisztán tartása, védőterületek négy évszakos gondozása.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

·       Szakirányú középfokú végzettség (vízgazdálkodási, vagy villamos ipari, vagy gépipari)

·       „B” kategóriás vezetői engedély

·       ADR 1.3 tanfolyam előnyt jelent

·       Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság

·       Terhelhetőség, önálló munkavégzés

Ajánlatunk:

·       Stabil háttér

·       Béren kívüli juttatások

·       Kihívást jelentő munkakör

·       Szakmai fejlődési lehetőség

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. június 6-ig.