Targoncavezető

  • Teljes munkaidő
  • Gyöngyös

Hyginett Kft.

Növekedjünk Együtt !
Fejlődj velünk !

A Procter&Gamble  a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 160 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 70 országban gyártjuk.

Gyöngyösön található bővülő gyárunkba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi pozícióba azonnali belépéssel:

TARGONCAVEZETŐ

MIT VÁRUNK:

  • OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány (3324 vezetőüléses vagy 3312 elektromos targoncák kategória),
  • elektromos, magas emelésű targoncavezetői tapasztalat,
  • középfokú végzettség (szakmunkásképző vagy szakközépiskola),
  • folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
  • számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok),
  • lendületes, dinamikus és önálló munkavégzés.

FELADATOK:

  • targonca kezelése,
  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok,
  • a munkaterület tisztán tartása, vonalkód leolvasó rendszer, kézi szkenner használata

MIT AJÁNLUNK:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag,
  • Folyamatos szakmai és egyéb tovább­képzési lehetőségek,
  • Frissen végzetteknek széleskörű tréningprogramot,
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája,
  • Munkábajárás és lakhatási támogatás.

Munkavégzés helye:    GYÖNGYÖS

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével: csatlakozz.im@pg.com