CNC- STANC GÉPKEZELŐ

Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.

A világszerte ismert Schneider Electric villamosipari vállalat CNC- STANC GÉPKEZELŐ munkatársakat keres kunszentmiklósi, áramelosztó berendezéseket gyártó telephelyére.

Feladatok:
• Stanc gépek (Finn-Power E5) felügyelete, kezelése
• Szerszámcserék elvégzése két program között
• A szerszámok folyamatos karbantartása (köszörülés)

Elvárások:
• Gépkezelői tapasztalat vagy szakirányú végzettség
• Műszaki beállítottság
• Mérőeszközökkel való mérés (tolómérő)
• Pontos, precíz munkavégzés

A munkakör betöltésekor előnyt jelent:
• CNC gépkezelői végzettség (szakközépiskola/szakmunkásképző/OKJ)
• Termelővállalatnál szerzett tapasztalat

CNC gépkezelés iránt érdeklődő, de szakirányú végzettséggel nem rendelkező álláskeresők, valamint pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:
• Korrekt bérezés
• Havi és év végi teljesítményösztönző bónusz
• Béren kívüli juttatási csomag (cafeteria), törvényen felüli munkaidőkedvezmény napok
• Munkaruha és egyéni védőeszközök biztosítása (tisztítással)
• Munkába járás kiemelkedő támogatása
• Tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség
• Gyümölcsnap, családi nap
• Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
• Kiváló, tiszta, kulturált munkakörülmények
• Új, illetve modern géppark
• Hosszú távú, biztonságos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy önéletrajzát juttassa el Hozzánk emailen vagy postai úton a következő elérhetőségeken:

Email cím: szilvia.szombati@schneider-electric.com

Cím: Schneider-Electric Energy Magyarország Kft
6090 Kunszentmiklós, Kossuth Lajos út 60.

Egyéb jelentkezési mód a portánkon kihelyezett Jelentkezési lap kitöltésével lehetséges!