Raktáros-áruelosztó

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Shoebox Kft.

Közép- és Kelet-Európa egyik piacvezető, prémium márkákat forgalmazó kiskereskedelmi hálózata

Budapesti III. kerületi munkavégzéssel fizikai munkára

RAKTÁROS-ÁRUELOSZTÓ

munkatársakat keres fiatalos csapatába napi 8 órában.

Főbb feladataid:

–       Beérkező áru le – és felpakolása

–       Áru rendezett, megfelelő raktározása

–       Áru összekészítése kiszedési lista alapján, annak csomagolása

Te vagy az ideális jelölt, ha alábbiak jellemzőek rád:

–       Feddhetetlen előélet

–       Jó fizikai állóképesség

–       Terhelhetőség

–       Megbízhatóság

–       Eseti fizetett túlóra vállalása

Előnyt jelent:

–       B – kategóriás jogosítvány

–       Időbeni rugalmasság

–       Érettségi bizonyítvány

–       Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

–       Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

–       stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőség

–       3 hónap próbaidő

–       250 000 Ft havi munkabér

–       dinamikus, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör

–       8 órás határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy küldd el fényképes önéletrajzodat, az oneletrajz@shoebox.hu e-mail címre.

Ezúton tájékoztatunk, hogy a várhatóan nagyszámú pályázat miatt a sikertelen pályázatokról nem áll módunkban visszajelzést küldeni.