Takarító

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Shoebox Kft.

Közép- és Kelet-Európa egyik piacvezető, prémium márkákat forgalmazó kiskereskedelmi hálózata, Budapest III. kerületi munkavégzéssel

TAKARÍTÓ

munkatársat keres napi 8 órában.

Főbb feladataid:

–       Illemhelyek tisztántartása

–       Konyha tisztaságának fenntartása (mosogatógép üzemeltetése, általános rendezettség és tisztaság biztosítása)

–       Raktár, irodahelyiségek, folyosók takarítása   (söprés, felmosás, ablaktisztítás, szemeteskosarak ürítése, stb.)

Te vagy az ideális jelölt, ha alábbiak jellemzőek rád:

–           Feddhetetlen előélet

–           Jó fizikai állóképesség, ápolt megjelenés

–           Terhelhetőség

–           Megbízhatóság

–           Precizitás, igényes munkavégzés

–           Minimum 8 általános iskolai végzettség

Előnyt jelent:

–           Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

–           stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

–           3 hónap próbaidő

–           dinamikus, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör

–           határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony

–           egy műszakos munkarend, (hétfő – péntek)

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy küldd el fényképes önéletrajzodat, havi nettó bérigény megjelölésével, az asszisztens@shoebox.hu e-mail címre.

Ezúton tájékoztatunk, hogy a várhatóan nagyszámú pályázat miatt a sikertelen pályázatokról nem áll módunkban visszajelzést küldeni.