Pizzaszakács

SSP Hungary Kft.

Az SSP Hungary Kft., mely a legnagyobb vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

kollégákat keres

Ha szeretnél tapasztalatot szerezni nemzetközi konyhán, nem riadsz meg a kihívásoktól és a pörgős munkanapoktól, nyitott vagy a pizzakészítés rejtelmeinek elsajátításában, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

§  Különböző pizzák elkészítése megadott receptek alapján
§  Vendégek udvarias, szakszerű kiszolgálása pulton keresztül
§  Közegészségügyi-higiéniai előírások betartása
§  A szükséges előkészítő, és befejező tevékenységek elvégzése

Elvárások:

§  Szakács végzettség, vagy konyhai munkatapasztalat
§  Élelmiszer-közegészségügyi ismeretek
§  Szervezési képességek saját munkájával kapcsolatban
§  Önálló és felelősségteljes munkavégzés
§  Nagyfokú terhelhetőség, és rugalmasság
§  Napi 12 órás munkavégzés (egyik héten 3 másik héten 4 munkanap)
§  Tiszta erkölcsi háttér

Amit kínálunk:

§  Egyedi, modern munkakörnyezet
§  Lehetőség a szakmai fejlődésre
§  Stabil, bejelentett munkalehetőség
§  Alapbéren felüli juttatások (napi egyszeri étkezés, Erzsébet utalvány)
§  Utazási támogatás (BKK bérlet)

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2B Terminál

Pályakezdők, és tanulni vágyó fiatalok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni önéletrajzzal a pozició látható megjelölésével e-mailben, az
application@ssp.hu címen lehet. Érdeklődni a 06 1/296-3507 telefonszámon lehet.

Cégünkről további információ az alábbi honlapon található:
www.foodtravelexperts.com