Szakács

SSP Hungary Kft.

Az SSP Hungary Kft., mely a legnagyobb vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

Szakács

kollégákat keres

Keressük azt a profi új csapattagunkat, aki bizonyított már a szakács szakmában és képes több konyhai területet összefogni és másokat eredményesen irányítani.

Főbb feladatok:

Biztosítja a nyersanyagok előkészítését, feldolgozását (párolása, főzése, sütése) ételek ízesítését, tárolását, adagolását, a mindenkori receptek és szabványok szerint
Ismeri és betartja a konyhai higiénia és élelmiszerbiztonsági szabályokat

Elvárások:

Szakirányú végzettség
Munkájára igényes, megbízható munkavégzés, lojalitás
Rugalmasság, terhelhetőség
Tiszta erkölcsi háttér

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkahely
Stabil teljesen bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal
Béren kívüli vezetői juttatások (BKK bérlet, Erzsébet utalvány, napi egyszeri étkezés)
Egyedi (Liszt Ferenc Reptéren belüli) munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér 2 Terminál, Kőbányi-Kispestről induló 200E busz végállomása.

Frissen végzett szakácsokat és diákokat is várunk!
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődést, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címre: application@@ssp.hu, +36 1-296-3507

To apply for this job please visit ssp.hu.