Targoncavezető-raktáros

  • Teljes munkaidő
  • Hatvan

Stavmat Építőanyag Kereskedelmi Zrt.

A STAVMAT közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 32 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseinkben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudunk nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz, felújításokhoz, házépítésekhez. Dinamikusan bővülő cégünk

kollégát keres HATVANI telephelyére

Feladatok:
• a beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele
• a rábízott technikai eszközök (pl.: targonca) rendeltetésszerű, előírásoknak megfelelő használata
• vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
• a leltárban való részvétel
• telepvezető által kijelölt termékcsoport havi leltározásában való aktív részvétel, a munkafolyamat ellenőrzése
• raktári készletek tulajdonvédelme (tűz- és munkavédelem, környezetvédelem)

Elvárások:
• raktározási, áruátvételi rutin
• érvényes targonca-vezető jogosítvány
• lendületes, pontos, precíz munkavégzés
• vezetővel való együttműködés
• jó állóképesség, terhelhetőség, megbízhatóság
• önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel egyaránt

Amit kínálunk:
• bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
• megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
• határozatlan idejű munkaszerződés
• pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
• egységes munkaruha felszerelés (nadrág, póló, mellény, téli és tavaszi kabát)
• kellemes munkakörnyezet
• versenyképes juttatások (többek között Cafeteria, teljesítményarányos prémium, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
• előrelépési lehetőség, csapatépítő program

Munkavégzés helye, ideje:
• Hatvan, STAVMAT építőanyag-telep, teljes munkaidő

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL az allas307@stavmat.hu címre