ÉPÍTŐANYAG ÉRTÉKESÍTŐ

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Stavmat Építőanyag Kereskedelmi Zrt.

kollégánkat keressük MISKOLCI telephelyünkre

Feladatok:
• szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
• a vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
• árak egységes és pontos kihelyezése, polccímkék, plakátok igényes elhelyezése az áruházi területen
• árajánlat, megrendelés készítése a vevői, telepi igények figyelembevételével
• pénztárkezelés, számlák kiadása/kézbesítése vevők felé; reklamációs ügyintézés
• EKAER kötelezettségű szállítmányok belső szabályozás szerinti adminisztrációja
• a leltárban való részvétel
• a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)
• folyamatos kapcsolattartás a Társaság telephelyeivel és vezetőivel

Elvárások:
• építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
• szakmai felkészültség, termékismeret
• értékesítés- és vevő-orientált gondolkodás
• megbízhatóság, rugalmasság
• jó kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
• MS Office programok (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete; SAP ismerete
• vezetővel való együttműködés
• önálló és csapatban való munkavégzés egyaránt

Amit kínálunk:
• bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
• megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
• határozatlan idejű munkaszerződés
• pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
• kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
• egységes munkaruha felszerelés (póló, pulóver)
• versenyképes juttatások (többek között: munkába járás, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
• fejlődési lehetőség, továbbképzések

Munkavégzés helye, ideje:
• Miskolc, STAVMAT építőanyag áruház, teljes munkaidő

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL az allas301@stavmat.hu címre