Építőanyag értékesítő – Siófok

  • Teljes munkaidő
  • Siófok

Stavmat Építőanyag Kereskedelmi Zrt.

Dinamikusan bővülő STAVMAT építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk

Építőanyag értékesítő

Munkakörbe, teljes munkaidőben foglalkoztatott (8 óra/nap) kollégát keres SIÓFOKI telephelyére.

Az értékesítéshez kapcsolódó fő feladatok:
• szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
• árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
• pénztárkezelés, számlázás
• vásárlók hatékony és gyors kiszolgálása
a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Elvárások:
• számlázási tapasztalat
• pontos, precíz munkavégzés
• megbízhatóság
• építőiparban vagy építőanyag kereskedelemben szer zett tapasztalat
• kiváló szakmai felkészültség, termékismeret
• jó kommunikációs készség, lendületes munkavégzés
• MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk:
• jó hangulatú csapat
• kellemes munkakörnyezet
• hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
• versenyképes jövedelem
• további kiemelkedő juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, üdülési lehetőség).

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy lendületes, segítőkész csapathoz, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével az allas612@stavmat.hu címre.