Ellenőrző Járőr

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Trezex Hungária Zrt.

Magyarország egyik legnagyobb készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja budapesti kirendeltségébe keres vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat

munkakörbe.

Főbb feladatok:
·       A járatok, járat személyzet, telephelyek, szállítási folyamatok napi szintű tervezett és véletlenszerű ellenőrzése
·       Külön utasítás szerint kiemelt prioritású szállítmányok kisérése
·       Az operációt veszélyeztető hiányosságok feltárása, észlelt fenyegetettség esetén az előírt szabályok szerinti, szakszerű intézkedés, helyszínbiztosítás, szükség esetén beavatkozás.
·       Készenléti szolgálat biztosítása a budapesti telephelyen, telephely ellenőrzési feladatok végzése.
·       Rejtett ellenőrzések végrehajtása.
·       Eseti telephely őrzés-védelmi feladatok.
·      Az ellenőrzési tevékenység dokumentálása, jelentések elkészítése.

Elvárások:
Minimum érettségi bizonyítvány
Erős Budapest és Pest megye helyismeret
Elengedhetetlen az emberek irányításában, ellenőrzésében szerzett tapasztalat, valamint a kiváló tervezési és szervezési készség
Személy- és vagyonőr bizonyítvány
Fegyvervizsga

Önt keressük, amennyiben:
Gyorsan átlát egy adott helyzetet
Képes egyszerre többfelé figyelni
A felmerülő problémákra azonnal reagál és hatékonyan oldja meg
Szereti a nyüzsgést, pörgést
Rendszerezett, és jól osztja be a rendelkezésre álló időt
Folyamatosan azon gondolkodik, hogyan lehetne a dolgokat jobban csinálni
Képesnek érzi magát beilleszkedni egy fegyveres és állandó biztonsági kontroll alatt tartott szervezetbe

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésévelaz alábbi email címre várjuk:
 hr@trezex.com