Személy- és Vagyonőr (Pénz- és értékszállító) – Budapest

Trezex Hungária Zrt.

Magyarország meghatározó készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja Budapest XI. kerületi kirendeltségébe keres

Személy- és Vagyonőr
(Pénz- és értékszállító)
munkakörbe

Feladatai:
·       Értékküldemények begyűjtése és kézbesítése a felkeresett címeken
·       Bank automaták (ATM-ek) töltése és kezelése

Elvárások és szükséges készségek:
·       Érvényes vagyonőri bizonyítvány
·       Erkölcsi bizonyítvány
·       „B” kategóriás jogosítvány
·       Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
·       Szabálykövető magatartás
·       Udvarias fellépés az ügyfelekkel szemben

Előny a jelentkezésnél:
·      „C” kategóriás jogosítvány

A munkakör előnyei:
·      Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
·      A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig
·      Fizetett túlóra, műszakpótlék, cafeteria
·      Fizetett szabadság és betegállomány
·      Utazási költségtérítés
·      Díjmentesen biztosított téli-nyári formaruha
·      Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra
·      Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások
·      Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak
·      Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
·      Hosszú távú, biztos munkalehetőség
·      A vagyonőri szakmán belül érdekesebb, változatosabb munka
·      A vállalat a fegyvervizsga megszerzésében segít

Munkavégzés helye: Budapest

Hölgyek jelentkezését is várjuk! Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

www.trezex.com