Valuta pénztáros

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Trezex Hungária Zrt.

Magyarország legnagyobb magyar magántulajdonban lévő készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja Budapest XI. kerületi kirendeltségébe keres

munkakörbe

Feladatai:

·       Feldolgozandó küldemények kamera alatti bontása

·       Valuta bankjegyeket tételes ellenőrzése, számítógépben történő rögzítése

·       Kiszállítandó bankjegyek összeállítása

Elvárások és szükséges készségek:

·       Érvényes valuta kezelői bizonyítvány

·       Erkölcsi bizonyítvány

·       Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

·       Szabálykövető magatartás

Előny a jelentkezésnél:

·       Valuta kezelői gyakorlat

A munkakör előnyei:

·       Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony

·       A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig

·       Fizetett túlóra, műszakpótlék

·       Fizetett szabadság és betegállomány

·       Utazási költségtérítés

·       Díjmentesen biztosított munkaruha

·       Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások

·       Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak

·       Betanítás és folyamatos szakmai tréningek

·       Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Pozíció területe(i):

·       Pénzügy / könyvelés

·       Számlázó / pénztáros

·       Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

www.trezex.com