Személy- és Vagyonőr (Pénz- és értékszállító) Miskolc

  • Teljes munkaidő
  • Miskolc

Trezex Hungária Zrt.

Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő készpénz-logisztikai vállalata,

a Brink’s jogutódja miskolci kirendeltségébe keres

Személy- és Vagyonőr

(Pénz- és értékszállító)

munkakörbe

Feladatai:

·       Értékküldemények begyűjtése és kézbesítése a felkeresett címeken

·       Bank automaták (ATM-ek) töltése és kezelése

Elvárások és szükséges készségek:

·       Érvényes vagyonőri bizonyítvány

·       Erkölcsi bizonyítvány

·       „B” kategóriás jogosítvány

·       Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

·       Szabálykövető magatartás

·       Udvarias fellépés az ügyfelekkel szemben

·       Miskolc 30 km-es vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket!

Előny a jelentkezésnél:

·       „C” kategóriás jogosítvány

A munkakör előnyei:

·       Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony

·       A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig

·       Fizetett túlóra, műszakpótlék, cafeteria

·       Fizetett szabadság és betegállomány

·       Utazási költségtérítés

·       Díjmentesen biztosított téli-nyári formaruha

·       Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra

·       Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások

·       Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak

·       Betanítás és folyamatos szakmai tréningek

·       Hosszú távú, biztos munkalehetőség

·       A vagyonőri szakmán belül érdekesebb, változatosabb munka

·       A fegyvervizsga megszerzését a vállalat támogatja

Pozíció területe(i):

·       Személy- és vagyonvédelem / Személy-és vagyonőr/Biztonsági őr

·       Szakmunka / Biztonsági őr/Vagyonőr/Portás

·       Szállítás/Logisztika / Teherszállító/Sofőr/Futár

Munkavégzés helye:   Miskolc

Munkaidő:    Teljes munkaidő

Jelentkezés módja:  Hölgyek jelentkezését is várjuk! Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

www.trezex.com