Könyvelő

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Vasas Sport Club

A Vasas Sport Club főállású munkatársat keres
KÖNYVELŐ
munkakörbe

Foglalkoztatás jellege:
• teljes munkaidőre szóló munkajogviszony (próbaidő 3 hónap)

Ellátandó fő feladatok:
• főkönyvi könyvelés (bank, pénztár, vevő, szállító, vegyes)
• egyeztetések elvégzése
• havi és éves záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése, a főkönyvelő munkájának segítése
• elhatárolások számítása, könyvelése
• tárgyi eszköz nyilvántartások vezetése
• vagyonkataszter kezelése
• különböző statisztikai (pl. KSH) adatszolgáltatások intézése
• kimutatások, elszámolások ellenőrzése tárgyi eszközökhöz, beruházásokhoz kapcsolódóan
• pénzügyi és egyéb levelezés, partnerekkel való kapcsolattartás
• különböző egyéb, pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
• szakirányú középfokú végzettség (pénzügyi, számviteli területen)
• mérlegképes könyvelői képesítés
• minimum 5 éves könyvelői munkatapasztalat
• haladó szintű felhasználói informatikai ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
• alapvető adózási ismeretek
• számviteli jogszabályok ismerete
• gyors, magas fokú, önálló munkavégzés
• nem rendszeres, előforduló hétvégi munkavégzés
• kiemelt teherbíró képesség

Előnyt jelent:
• felsőfokú szakirányú végzettség
• minimum 10 éves könyvelési területen megszerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:
• kiemelt, magas szintű bérezés
• hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület, Vasas Fáy utcai központja

Beküldendő dokumentumok listája:
• magyar nyelvű önéletrajz
• végzettséget és képesítést igazoló dokumentumok
• motivációs levél (ajánlott)